Sentralbord: 67162020                                          
e-post: firmapost@blik-blom.no

Sven Blikra

Daglig leder og Prosjektleder

epost: sb@blik-blom.no
Mob: 91330733

Jens Petter Søderblom

Fagansvarlig, Personalansvarlig, Prosjektleder:

epost: jps@blik-blom.no
Mob: 90202010

Heidi Markussen

Administrasjon og
Teknisk tegning DAK / CAD

epost: heidi@blik-blom.no
Mob: 47467622

Torill Norum

Administrasjon og
Teknisk tegning DAK / CAD

epost: tn@blik-blom.no
Mob: 93028170

Henning Kristiansen

Prosjektleder

epost: hkr@blik-blom.no
Mob: 92067486

Lasse Kloppbakken

Prosjektleder

epost: lkl@blik-blom.no
Mob: 90714037

Sofia Johansson

Prosjektleder

epost: sofia@blik-blom.no 
Mob: 47168114

Runar Buraas

Prosjektleder

epost: runar@blik-blom.no
Mob: 92635584 

Marius Thoner

Servicesjef

epost: marius@blik-blom.no
Mob: 90662337 

Tor Erling Andersen (Otto)

Innregulering og Service

epost: otto@blik-blom.no
Mob: 94178266

Kyrre Skjold

Service

epost: kyrre@blik-blom.no
Mob: 90567939

Øystein Rønning

Service

epost: or@blik-blom.no
Mob: 98101529

Roni Duran

Innregulering og Service

epost: rd@blik-blom.no
Mob: 47625565

Joakim Sjöstedt

Service / Montasjeledelse

epost: joakim@blik-blom.no
Mob: 90364689

Christian Myrholm

Service

epost: christian@blik-blom.no
Mob: 90295080

Jan Roger Strand

Bas / Montasjeledelse

epost: jrs@blik-blom.no
Mob: 90254498

Jeff Mitchell

Bas / Montasjeledelse

epost: jeff@blik-blom.no
Mob: 91682937

Per Morten Uthuslien

Bas / Montasjeledelse

epost:per.morten@blik-blom.no
Mob: 90830588

Morten H. Olsen

Bas / Montasjeledelse

epost: morten@blik-blom.no
Mob: 91128586